Затворнически телефонен апарат / IP телефон
JR205-FK, поставен в кутия от неръждаема стомана и произведен по висок стандарт, предлага повишена устойчивост на вандализъм и гарантира, че основната функция на комуникациите се поддържа по всяко време.
Описание
Описание на продукта
Затворнически телефонен апарат / IP телефон

JR205-FK затворнически телефонен комплект / IP телефон има компактна конструкция, красив външен вид, стабилна способност, универсални монтажни части и удобна поддръжка.
JR205-FK използва корпус от неръждаема стомана, оборудван с магнитна пружинна кука и водоустойчива клавиатура.
Висококачественият материал прави телефона анти{0}}корозионни и анти-повреждащи характеристики и здрави и издръжливи характеристики.
| Материал на корпуса | Корпус от неръждаема стомана |
| Цвятs | ЧЕРВЕНО, ЖЪЛТО, СИВО |
| Материал на слушалката | Слушалка от ABS материал със спирален кабел от неръждаема стомана |
| Клавиатура | Защитена от атмосферни влияния тактилна цифрова клавиатура. Хромиран ключ и рамка от цинкова сплав. Вандалоустойчивост. |
| температура | Работен: -30 градуса до +65степен Съхранение: -40 градуса до +75 градуса |
| Устойчивост на атмосферни влияния | IP55 |
| Тон на звънене | Пронизителен трептящ тон 80 dBA на 1 метър типично |
| Кука превключвател | Електронни / магнитни без видими движещи се части |
| M.T.B.F. | Изчислено да има MTBF над50,000 часа използване |
| Тегло | До4кг в зависимост от опцията |
Техническа спецификация
Затворнически телефонен апарат / IP телефон


| Аналогова версия | |
| Захранване | От аналоговата телефонна мрежа |
| Захранващо напрежение | 24 VDC до 65 VDC |
| Захранващ ток | 20 mA DC до 100 mA DC |
| Сила на звънене | - 80dB(A) на разстояние 1 m - 110dB(A) на разстояние 1 m (за външен високоговорител с клаксон) |
| Метод на набиране | DTMF режим в съответствие с ITU-T препоръка Q.23. |
| SIP версия | |
| Захранване | PoE или 12V DC |
| Консумирана мощност | -Неактивен: 1,5 W -Активен: 1,8 W |
| SIP протокол | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Поддръжка на кодек | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Тип комуникация | Пълен дуплекс |
| Сила на звънене | - 90~95dB(A) на разстояние 1 m - 110dB(A) на разстояние 1 m (за външен високоговорител с клаксон) |
| Условия на околната среда | |
| Тип защита | IP 66 съгласно EN60529 |
| Работна температура | -30 градуса до +70 градуса |
| Температура на съхранение | -40 градуса до +75 градуса |
Характеристики
Затворнически телефонен апарат / IP телефон

★ Корда със спирала от неръждаема стомана - сила на опън до 200KG
★ Внесени Композитна слушалка от ABS и PC - устойчива на вандало
★ 4 допълнителни бутона, програмируеми за бързо-набиране
★ Магнитна кука - намалява износването
Приложения
Затворнически телефонен апарат / IP телефон
JR205-FK затворнически телефонен апарат / IP телефон подходящ за използване в летище, хотел, банка, банкомат, кампус, асансьор/асансьор, затвор/затвор, външна или външна сградаи т.н.

Опаковане и доставка
Затворнически телефонен апарат / IP телефон

| Размер на единица | 300 *120 *101 (mm) |
| Размер на кашона | 240 *235 *165 (mm) |
| Опаковъчни материали | Перлен памук, кашон |
| Нетно тегло | 3 КГ |
| Бруто тегло | 4 КГ |

| Порт | Шенжен, Гуангдонг | |||
| Време за изпълнение (Ако завършите плащането днес, поръчката ви ще бъде изпратена в рамките на датата на доставка.) | Количество (комплекти) | 1 | 2-500 | >500 |
| Прогн. Време (дни) | 2 | 25 | По договаряне | |
Персонализирани аксесоари
Затворнически телефонен апарат / IP телефон

J&R предоставя услуги за печат на ЛОГО и аксесоари за персонализиране.
Ние също така ще предоставим подходящи решения според нуждите на клиентите.
ФУНКЦИЯ ЗА КУКА: Магнитни кукички по избор
ФОРМА НА КЛАВИАТУРАТА: Кръгли бутони и квадратни бутони за избор
ЦВЯТ НА МИГАЧНАТА ЛАМПА: Червено, жълто, синьо, зелено за избор
МОДЕЛ ДЪННА ПЛАТА: 2G/3G/4G/SIP/GSM за избор
КАБЕЛ ЗА СЛУШАЛКА: Черен къдрав кабел за слушалка или спирален кабел от неръждаема стомана
Ако имате някакви персонализирани изисквания, моля не се колебайте да се свържете с нас.
Нашата компания
Затворнически телефонен апарат / IP телефон

Като специалист в разработването на специални телефонни и технически решения, J&R Technology има задълбочен опит в системите за спешна комуникация, придобиване на сензорни сигнали, приложения с висока безопасност, високо-скоростно свързване и стандарти за промишлено производство на телефони. Компанията дълго-си сътрудничи с много добре-известни международни компании за стабилно насърчаване на продуктовото развитие и иновациите. Телефоните като промишлени телефони, устойчиви на атмосферни влияния телефони и -взривоустойчиви телефони и много други продукти се използват от големи мини, общински проекти и външни живописни места.
Бихме могли да ви предложим цялата ни продуктова гама с ODM&OEM решение за да отговорим добре на вашите изисквания и изисквания.
Част от Сертификата
Затворнически телефонен апарат / IP телефон

Популярни тагове: затворнически телефонен апарат / IP телефон, Китай, производители, доставчици, фабрика, компания, марки, купете, най-добро, високо-качество, продукти
Изпрати запитване
Може да харесаш също
-

Вандалоустойчив VoIP SIP панелен телефон с гореща линия
-

SIP вандалоустойчив телефон с клавиатура и LCD дисплей
-

Автоматични дайлери JR101-CB-VoIP
-

Устойчив на атмосферни влияния GSM/3G телефон JR101-FK
-

Водоустойчива точка за спешна помощ JR104-2B
-

Индустриален хендсфри телефон за спешни случаи с мая...






