Вандалоустойчив VoIP SIP панелен телефон с гореща линия
Вандалоустойчива слушалка с държач за по-добро фиксиране. Стандартният превключвател за кука е магнитна кука, наличен за механична кука.
Описание
Описание на продукта
Вандалоустойчив VoIP SIP панелен телефон с гореща линия

JR202-CB Вандалоустойчив VoIP SIP панел за гореща линия Корпусът на телефона е направен отНеръждаема стомана, оборудвани с индустриалниСлушалка от ABS и PC материали вграден-Опън стоманено въже, сила на опън до 200 KG.
Неговите високо{0}}качествени материали, в резултат на които телефонът е отличенАнти{0}}вандалски и водоустойчивхарактеристики.
Потребителите могат да се обадят на спасителния център за помощ, като просто вдигнат слушалката.
| Материал на корпуса | Корпус от студено валцована стомана |
| Цветове | ЧЕРВЕНО, ЖЪЛТО, СИВО |
| Материал на слушалката | Слушалка от ABS материал със спирален кабел от неръждаема стомана |
| Клавиатура | Няма клавиатура |
| температура | Работен: -30 градуса до +65 градуса Съхранение: -40 градуса до +75 градуса |
| Устойчивост на атмосферни влияния | IP55-IP65 |
| Тон на звънене | Пронизителен трептящ тон 80 dBA на 1 метър типично |
| Превключвател на куката | Електронни / магнитни без видими движещи се части |
| M.T.B.F. | Изчислено за използване на MTBF над 50 000 часа |
| Тегло | До 4 кг в зависимост от опцията |
Техническа спецификация
Вандалоустойчив VoIP SIP панелен телефон с гореща линия

| Аналогова версия | |
| Захранване | От аналоговата телефонна мрежа |
| Захранващо напрежение | 24 VDC до 65 VDC |
| Захранващ ток | 20 mA DC до 100 mA DC |
| Сила на звънене | - 80dB(A) на разстояние 1 m - 110dB(A) на разстояние 1 m (за външен високоговорител с клаксон) |
| Метод на набиране | DTMF режим в съответствие с ITU-T препоръка Q.23. |
| SIP версия | |
| Захранване | PoE или 12V DC |
| Консумирана мощност | -Неактивен: 1,5 W -Активен: 1,8 W |
| SIP протокол | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Поддръжка на кодек | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Тип комуникация | Пълен дуплекс |
| Сила на звънене | - 90~95dB(A) на разстояние 1 m - 110dB(A) на разстояние 1 m (за външен високоговорител с клаксон) |
| Условия на околната среда | |
| Тип защита | IP 66 съгласно EN60529 |
| Работна температура | -30 градуса до +65 градуса |
| Температура на съхранение | -40 градуса до +75 градуса |
Характеристики
Вандалоустойчив VoIP SIP панелен телефон с гореща линия
ПРЕВЪЗХОДНО КАЧЕСТВО
Защита от атмосферни влияния IP65
Устойчива на атмосферни влияния и корозия слушалка
CE, FCC, IOS9001, ROSH съвместим


СЛУШАЛКА
Специално проектирана слушалка против-повреди,
използвайте внесен PC и ABS композит,
прибиращ се маркуч от неръждаема стомана,
вътрешен дизайн, устойчив на сила на опън, стоманено въже.
Издържа на сила на опън 200KG

★ Вандалоустойчива слушалка с брониран кабел
★ Здрав корпус, изработен от здрава студено{0}}валцована стомана (CRS)
★ Програмируем за автоматично-набиране
★ Защита от атмосферни влияния IP65, здрава и издръжлива
Приложения
Вандалоустойчив VoIP SIP панелен телефон с гореща линия
Вандалоустойчивият панелен телефон за VoIP SIP гореща линия е идеален запаркинги, затвори, железопътни/метро платформи, болници, полицейски участъци, банкомати, стадиони, външна сградаи т.н.
▼J&R Проект за лоби на летището в Кувейт ▼J&R проект за телефон за спешни случаи в Обединеното кралство



▲Проект на J&R National Bank в Мексико
Опаковане и доставка
Вандалоустойчив VoIP SIP панелен телефон с гореща линия

| Размер на единица | 240 *100 *106 (mm) |
| Размер на кашона | 340 *235 *165 (mm) |
| Опаковъчни материали | Перлен памук, кашон |
| Нетно тегло | 2,7 кг |
| Бруто тегло | 3,5 кг |

| Порт | Шенжен, Гуангдонг | |||
| Време за изпълнение (Ако завършите плащането днес, поръчката ви ще бъде изпратена в рамките на датата на доставка.) | Количество (комплекти) | 1 | 2-500 | >500 |
| Прогн. Време (дни) | 2 | 25 | По договаряне | |
Нашите услуги
Вандалоустойчив VoIP SIP панелен телефон с гореща линия

✬ODM & OEM продукти или решения
✬ Примерна поръчка е много добре дошла
✬Ние ще отговорим на вашето запитване в рамките на 12 часа
✬ Актуализирайте производствения процес и покажете подробностите за опаковката
✬След като доставим стоките, ние ще проследяваме продуктите за вас веднъж на всеки два дни, докато не получите продуктите.
✬ Когато получите продуктите, ако има допълнителни въпроси, добре дошли да се свържете с нас и ние ще разрешим проблемите вместо вас навреме.
✬ Предоставяме дву{0}}годишна гаранция за всички наши телефони.
Нашата компания
Вандалоустойчив VoIP SIP панелен телефон с гореща линия

J&R Technology предлага голямо разнообразие от специални телефони и уникални митнически услуги на клиентите. Като надежден доставчик на индустриални телефони, ние споделяме оборудването и системите с различни клиенти и потребители по целия свят.
(Всички наши модели телефони са налични за аналогова версия, IP/SIP версия, GSM/3G/4G версия)
След като проучим добре вашата информация, ние искрено се надяваме да влезем в партньорство с вашата уважавана компания и се надяваме да ви служим и да си сътрудничим с вас за цялата ни продуктова гама на вашия пазар.
Бихме могли да ви предложим цялата ни продуктова гама с ODM&OEM решение за да отговорим добре на вашите изисквания и изисквания.
ЧЗВ
Вандалоустойчив VoIP SIP панелен телефон с гореща линия
Q: Имате ли лимит на MOQ?
A: Ниска MOQ, наличен е 1 бр
Q: Мога ли да получа примерна поръчка?
A:Да, приветстваме поръчка на проби за тестване и проверка на качеството. Смесените проби са приемливи.
Q: Какво ще кажете за времето за изпълнение?
A:Обикновено в рамките на 2-5 работни дни. Разполагаме с материали на склад за повечето горещо продавани продукти. Времето за масово производство изисква 2-4 седмици за количество за поръчка над 100 единици.
В: Какъв е стандартът за качество на вашите продукти?
A:CE, FCC, RoHS, одобрен сертификат ISO9001:2015. Всички материали са висок клас и нови. Със строгото качество,всеки телефон да бъде щателно тестван, преди да напусне фабриката.
Q: Добре ли е да отпечатам логото си върху продуктите?
A:да Моля, информирайте ни официално преди нашето производство и потвърдете дизайна първо въз основа на нашата проба.
Въпрос: Предоставяте ли услуга за инсталиране?
A: Не, ние не инсталираме продукти, но те са много лесни за инсталиране, моля свържете се с нас, ако не сте сигурни.
Популярни тагове: вандалоустойчив панелен телефон с гореща линия за VoIP, Китай, производители, доставчици, фабрика, компания, марки, купете, най-добро, високо-качество, продукти
Изпрати запитване
Може да харесаш също


















