Производител на VoIP водоустойчив телефон
Устойчивите на атмосферни влияния телефони от серията JR100 са предназначени за използване от железниците, електроцентралите, въоръжените сили и тежката промишленост, които изискват много надеждна телефония при неблагоприятни условия.
Описание
Описание на продукта
Производител на VoIP водоустойчив телефон
JR101-FK IP67 VoIP водоустойчивият телефон е подходящ за сурови екологични полета като мини, тунели и петролни находища, тъй като телефонът на J&R Technology е изработен от висококачествени материали.
JR101-FK IP67 VoIP водоустойчив телефон е оборудван с устойчив на корозия лят алуминиев устойчив на атмосферни влияния корпус и здрава слушалка със спирален кабел от неръждаема стомана, който може напълно да предотврати навлизането на прах.
Използването на телефона няма да бъде засегнато, когато е подложено на силен удар с вълна или силна водна струя.

Съхранение: -40 градуса до +75 градуса | |
Относителна влажност: До 95% (без-кондензация) | |
Техническа спецификация
Производител на VoIP водоустойчив телефон

| Аналогова версия | |
| Захранване | От аналоговата телефонна мрежа |
| Захранващо напрежение | 24 VDC до 65 VDC |
| Захранващ ток | 20 mA DC до 100 mA DC |
| Сила на звънене | - 80dB(A) на разстояние 1 m - 110dB(A) на разстояние 1 m (за външен високоговорител с клаксон) |
| Метод на набиране | DTMF режим в съответствие с ITU-T препоръка Q.23. |
| SIP версия | |
| Захранване | PoE или 12V DC |
| Консумирана мощност | -Неактивен: 1,5 W -Активен: 1,8 W |
| SIP протокол | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Поддръжка на кодек | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Тип комуникация | Пълен дуплекс |
| Сила на звънене | - 90~95dB(A) на разстояние 1 m - 110dB(A) на разстояние 1 m (за външен високоговорител с клаксон) |
| Условия на околната среда | |
| Тип защита | IP 66 съгласно EN60529 |
| Работна температура | -30 градуса до +65 градуса |
| Температура на съхранение | -40 градуса до +75 градуса |
Характеристики
Производител на VoIP водоустойчив телефон

★ Вандалоустойчива слушалка и кабел
★ Защита от атмосферни влияния до IP67
★ Пълна клавиатура с памет, бутони 0-9 могат да бъдат програмирани като бутон за бързо набиране
★ Бутон "LR" за повторно набиране на последния номер
★ Стенен монтаж, Лесен монтаж
★ Индуктивен съединител, монтиран като стандарт за увреден слух
★ Захранван от телефонна линия (аналогов)
★ Външно захранване или PoE (SIP-VoIP)

Приложения
Производител на VoIP водоустойчив телефон
VoIP водоустойчивият телефон е предназначен за използване от железниците, електроцентралите, въоръжените сили и тежката промишленост, които изискват много надеждна телефония при неблагоприятни условия.




Опаковане и доставка
Производител на VoIP водоустойчив телефон

| Размер на единица | 204 *334 *162 (mm) |
| Размер на кашона | 200 *300 *440 (mm) |
| Опаковъчни материали | Перлен памук, кашон |
| Нетно тегло | 7 КГ |
| Бруто тегло | 8 КГ |

| Порт | Шенжен, Гуангдонг | |||
| Време за изпълнение (Ако завършите плащането днес, поръчката ви ще бъде изпратена в рамките на датата на доставка.) | Количество (комплекти) | 1 | 2-500 | >500 |
| Прогн. Време (дни) | 2 | 25 | По договаряне | |
Нашите услуги
Производител на VoIP водоустойчив телефон

✬ ODM & OEM продукти или решения
✬ Примерна поръчка е много добре дошла
✬ Ние ще отговорим на вашето запитване в рамките на 12 часа
✬ Актуализирайте производствения процес и покажете подробностите за опаковката
✬ След като доставим стоките, ние ще проследяваме продуктите вместо вас веднъж на всеки два дни, докато получите продуктите.
✬ Когато получите продуктите, ако има допълнителни въпроси, добре дошли да се свържете с нас и ние ще разрешим проблемите вместо вас навреме.
Нашата компания
Производител на VoIP водоустойчив телефон

J&R е базиран в Китай дизайн и производител на здраво комуникационно оборудване. Нашите телефони и системи работят и издържат в среди, където обикновените продукти не биха.
(Всички наши модели телефони са налични за аналогова версия, IP/SIP версия, GSM/3G/4G версия)
След като проучим добре вашата информация, ние искрено се надяваме да влезем в партньорство с вашата уважавана компания и се надяваме да ви служим и да си сътрудничим с вас за цялата ни продуктова гама на вашия пазар.
Бихме могли да ви предложим цялата ни продуктова гама с ODM и OEM решение, за да отговорим добре на вашите изисквания и изисквания.
ЧЗВ
Производител на VoIP водоустойчив телефон
В: Имате ли лимит на MOQ?
О: Ниска MOQ, наличен е 1 бр
В: Мога ли да получа примерна поръчка?
О: Да, приветстваме поръчка на проби за тестване и проверка на качеството. Смесените проби са приемливи.
В: Какво ще кажете за времето за изпълнение?
О: Обикновено в рамките на 2-5 работни дни. Разполагаме с материали на склад за повечето горещо продавани продукти. Времето за масово производство изисква 2-4 седмици за количество на поръчка над 100 единици.
В: Какъв е стандартът за качество на вашите продукти?
A: CE, FCC, RoHS, одобрен сертификат ISO9001:2015. Всички материали са висок клас и нови. Със строгото качество, всеки телефон се тества щателно, преди да напусне фабриката.
Въпрос: Добре ли е да отпечатам логото си върху продуктите?
A: Да. Моля, информирайте ни официално преди нашето производство и потвърдете дизайна първо въз основа на нашата проба.
В: Можете ли да произведете продукт в цвят по мой избор?
О: Да, можем да произвеждаме продукти в различни цветове, но може да има минимални количества или приложими допълнителни такси.
Въпрос: Предоставяте ли услуга за инсталиране?
О: Не, ние не инсталираме продукти, но те са много лесни за инсталиране, моля свържете се с нас, ако не сте сигурни.
В: Кога мога да получа вашата оферта?
О: В рамките на 12 часа
Въпрос: Как мога да ви платя?
О: Много удобни методи за избор: Paypal, T/T, L/C.
Популярни тагове: VoIP производител на устойчив на атмосферни влияния телефон, Китай, производители, доставчици, фабрика, компания, марки, купете, най-добро, високо-качество, продукти
Изпрати запитване
Може да харесаш също













