IP67 Индустриален водоустойчив телефон със свободни ръце JR104-SC-аналогов
Материал: Алуминиева сплав Устойчив на атмосферни влияния: IP67 Версия: Аналогов, VoIP, GSM, 2G Цвят: Жълт (или по избор) Монтаж: Монтаж на стена/стълб Размер: 204*334*74 mm Нетно тегло: 6 KGГаранция: 2 години Скорост-циферблат: Да Устойчив на вандал: Да
Описание
Описание на продукта: JR104-SC-аналог
Този устойчив на атмосферни влияния интерком за бързо набиране се съдържа изцяло в устойчив на корозия-алуминиев устойчив на атмосферни влияния корпус с врата, осигуряваща пълна защита срещу проникване на прах и влага, което води до изключително надежден продукт с дълъг MTBF.

Приложение на IP67 промишлен, устойчив на атмосферни влияния-свободен телефон
Този устойчив на атмосферни влияния телефон със свободни ръце е много популярен за тунели, минно дело, морски, подземни, метростанции, железопътни платформи, отстрани на магистрали, хотели, паркинги, стоманодобивни заводи, химически заводи, електроцентрали и свързани с тях тежки{1}}промишлени приложения и др.

Основна характеристика наIP67 Индустриален водоустойчив-телефон без ръце
Стандартен аналогов/SIP/GSM/2G телефон
Устойчив на корозия алуминиев корпус
Здрав и{0}}устойчив на атмосферни влияния до IP66-67
Операция със свободни ръце, програмируема за автоматично-набиране
Монтаж на стена/стълб, лесен монтаж
Захранван от телефонна линия (аналогов)
Външно захранване или PoE (SIP-VoIP)
RJ45 порт за SIP телефон
CE, FCC, ISO9001, RoHS съвместим
Технически параметри наIP67 Индустриален водоустойчив-телефон без ръце
| Аналогова версия | |
| Захранване | От аналоговата телефонна мрежа |
| Захранващо напрежение | 24 VDC до 65 VDC |
| Захранващ ток | 20 mA DC до 100 mA DC |
| Сила на звънене | - 80dB(A) на разстояние 1 m - 110dB(A) на разстояние 1 m (за външен високоговорител с клаксон) |
| Метод на набиране | DTMF режим в съответствие с ITU-T препоръка Q.23. |
| SIP версия | |
| Захранване | PoE или 12V DC |
| Консумирана мощност | -Неактивен: 1,5 W -Активност: 1,8 W |
| SIP протокол | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Поддръжка на кодек | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Тип комуникация | Пълен дуплекс |
| Сила на звънене | - 90~95dB(A) на разстояние 1 m - 110dB(A) на разстояние 1 m (за външен високоговорител с клаксон) |
| Условия на околната среда | |
| Тип защита | IP 66 съгласно EN60529 |
| Работна температура | -30 градуса до +65 градуса |
| Температура на съхранение | -40 градуса до +75 градуса |

Пакет отIP67 Промишлен, устойчив на атмосферни влияния телефон с-свободни ръце
| Размер на единица: | 204*334*74 мм (В * Ш * Д) |
| Размер на кашона: | 200*300*440 мм (В * Ш * Д) |
| Опаковъчни материали: | перлен памук, кашон |
| Нетно тегло: | 5 КГ |
| Тегло бруто: | 6 КГ |
Нашата компания
J&R Technology Ltd, създадена през 2012 г. в Хонконг, Китай, е водещ дизайнер и производител на промишлени
телефони и комуникационни системи, предназначени да оптимизират комуникацията и безопасността в обществената безопасност, транспорта,
нефтена и газова индустрия и широка гама от сектори за ежедневна работа и критични моменти.
Притежаваме национални високо{0}}технологични сертификати за предприятия и управление като ISO9001, ISO14001 и ISO45001.
Нашите продукти се гордеят с основни сертификати като CCC, CE, FCC и RoHS за национално и международно съответствие.
Ние също притежаваме сертификати за безопасност като CNEX, IECEX, ATEX, EAC и INMETRO, патенти за продукти и авторски права върху софтуер.
С повече от десет години натрупване и валежи, на открито, висока влажност, висок шум, опасни зони и други
специални екологични характеристики, J&R създаде пълна серия комуникационни продукти и специални решения с
водоустойчиви, взриво{0}}защитени, анти-вандалски, анти{2}}шумови възможности, базирани на аналогова, VoIP и GSM комуникационна технология.
Подкрепени от стабилна система за обслужване на клиенти, ние бързо се грижим за разнообразните нужди на клиентите в 120+ държави.
Тясно сътрудничество с глобални гиганти като ABB, Thales, Honeywell, ALSTOM, Siemens, SNCF, VINCI, CGN, CNOOC, Sinopec,
ONGE, Petrobras, WANHUA, ZPMC и т.н., ние се придържаме към ценностите „Клиентът на първо място, почтеност и алтруизъм и приемане на промяната“.
J&R се развива заедно с партньорите, за да отговори на изискванията на индустрията, като същевременно предоставя изключителна стойност за клиентите.

Популярни тагове: ip67 индустриален устойчив на атмосферни влияния телефон със свободни ръце jr104-sc-аналогов, Китай, производители, доставчици, фабрика, компания, марки, купете, най-добрите, висококачествени, продукти
Изпрати запитване
Може да харесаш също











