Студеновалцувана стомана обществен телефон за затвора
Слушалка Телефон, CB (гореща линия), Корпус от студено валцувана стомана, Червен цвят (други цветове при поискване), Размер на единицата: 300*150 *160 (mm) Помещава се в антивандална студеновалцувана стоманена кутия, тип монтаж на бюро
Описание
Телефонна слушалка,CB (гореща линия), Корпус от студено валцувана стомана, Червен цвят (други цветове при поискване),
Размер на единицата: 300 * 150 * 160 (мм)
Помещава се в антивандална студеновалцувана стоманена кутия, тип монтаж на бюро
Поставени в студено валцувана стоманена кутия и произведени по висок стандарт, тези телефони предлагат повишена устойчивост на вандализъм и гарантират, че основната функция на комуникациите се поддържа по всяко време.
Изключително лесен за инсталиране. Входът за кабел е на гърба на телефона, за да се предотврати изкуствено повреждане, докато клавиатурата е устойчива на атмосферни влияния и вандализъм.
Handest Telephone е проектиран да отговори на нуждите на клиенти, които претърпяват загуба поради вандализъм. Идеален за железопътни приложения, морски приложения, тунели. Подземни минни, пожарникарски, промишлени, затвори, затвори, паркинги, болници, охранителни станции, полицейски участъци, банкови зали, банкомати, стадиони, вътрешни и външни сгради и др.
★Стандартен аналогов телефон или VoIP телефон
★Силна черупка, устойчива на насилствени повреди
★Устойчива на вандал телефон и брониран кабел
★ Магнитен тръстиков превключвател
★ Автоматично набиране, лесен за работа
★ Монтаж на бюро, лесна инсталация
★ Захранване от телефонна линия (аналогово)
★ DC захранване или PoE (VoIP)
★ Индуктивен съединител, монтиран като стандарт за хора с увреден слух

Студеновалцувана стомана обществен телефон за затвораСпецификация
| Материал на корпуса | Корпус от студено валцувана стомана |
| Цветове | ЧЕРВЕНО, ЖЪЛТО, СИВО |
| Материал на слушалката | Слушалка от ABS материал със спирала от неръждаема стомана |
| клавиатура | Няма клавиатура |
| температура | Работно: -30&градуса;C до +65&градуса;C Съхранение: -40°C до +75°C |
| Устойчивост на атмосферни влияния | IP55-IP65 |
| Тон на звънене | Типичен пронизителен звук на трептене 80 dBA на 1 метър |
| Превключвател на куката | Електронни / магнитни без видими движещи се части |
| M.T.B.F. | Изчислено да има MTBF над 50 000 часа използване |
| Тегло | До 4 кг в зависимост от опцията |
| Пакет | |
| Размер на единицата | 300 * 150 * 160 (мм) |
| Размер на кашона | 340 * 235 * 165 (мм) |
| Опаковъчни материали | Перлен памук, кашон |
| Нето тегло | 3 кг |
| Брутно тегло | 4 кг |

Популярни тагове: студено валцувана стомана обществен телефон за затвор, Китай, производители, доставчици, фабрика, компания, марки, купува, най-добри, висококачествени, продукти
Изпрати запитване
Може да харесаш също










