Аналогов индустриален взривозащитен-телефон
Цвят: жълт или персонализиран
Материал: Удароустойчив полиестер-подсилен със стъклени влакна
Сертификат: FCC, RoHs, CE, ISO9001
Размер: 204*334*126(mm)
Монтаж: Стенен/Настолен монтаж
Степен на защита от проникване: IP66
Гаранция: 2 години
Функция: SOS
Характеристика: Взрив{0}}и устойчив на атмосферни влияния телефон
Описание
Описание на продукта
Аналогов индустриален взривозащитен-телефон


JREX106-SIP са проектирани да осигурят безопасна и надеждна комуникация вопасна зонаs.
Корпусът е изработен отустойчив на удар и удар{0}} GRPи дори устойчив на киселини, основи и смазочни вещества.
Той е проектиран да осигури максимален комфорт на потребителя въз основа на индустриални стандарти и десетилетия на водещ пазарен опит и ноу-хау.
| Материал на корпуса | Удароустойчив полиестер-подсилен със стъклени влакна |
| Цветове | жълто, други цветове по поръчка |
| Материал на слушалката | Силно удароустойчива термореактивна смола |
| Клавиатура | Няма клавиатура |
| температура | Работен: -45 градуса до +70 градуса Съхранение: -45 градуса до +75 градуса |
| Устойчивост на атмосферни влияния | IP66 |
| Тон на звънене | Пронизителен трептящ тон 95 dBA на 1 метър типично |
| експлозия защита | II 2G Ex e ib [ib] mb IIC T4 Gb II 2D Ex ib [ib] tb IIIC T135 степен Db -40 градуса По-малко или равно на Ta По-малко или равно на +60 градуса /+40 градуса Зона 1, 2, 22 |
| Относителна влажност | До 95% (без-кондензация) |
| M.T.B.F. | Изчислено за използване на MTBF над 50 000 часа |
| Живот на превключвателя на куката | >1 000 000 Операции |

Техническа спецификация
Аналогов индустриален взривозащитен-телефон
![]()
| Аналогова версия | |
| Захранване | Захранван от линия, т.е. изтеглен от телефонна линия. Не изисква външно AC захранване. |
| Захранващо напрежение | 24 VDC до 66 VDC |
| Захранващ ток | 20 mA DC до 100 mA DC |
| Сила на звънене | Макс. приблизително 90dB(A) на 1 m разстояние |
| Светкавици / Преходни процеси | Защита на ITU-T k .21 подобрени нива |
| SIP версия | |
| Захранване | Захранване през Ethernet съгласно IEEE 802.3af през резервна кабелна двойка или външно захранване, 12V DC |
| Консумирана мощност (PoE) | 2.5 W |
| SIP протокол | ГЛЪТКА(Съвместим с RFC 3261) |
| Поддръжка на кодек | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Тип комуникация | Пълен дуплекс |
| Сила на звънене | 95dB(A)на 1m разстояние |
| Условия на околната среда | |
| Тип защита | IP 66 съгласно EN60529 |
| Работна температура | -40˚ до +70˚C (-22˚F до 140˚F) |
| Температура на съхранение | -45 градуса до +70 градуса (-22 градуса F до 158 градуса F) |
| Корпус SMC/BMC | -80 градуса до +180 градуса (-112 градуса F до 380 градуса F) |

Характеристики
Аналогов индустриален взривозащитен-телефон


★ Шумоподтискащ микрофон
★ Превключвател с магнитна тръстика за намаляване на части, подложени на износване
★ Съвместим-приемник със слухови апарати (HAC).
★ Промишлен корпус от термореактивна смола с висока устойчивост и ергономичен тежък режим
★ Устойчив на корозия хардуер
★ Директно набиране до определено място

Опаковане и доставка
Аналогов индустриален взривозащитен-телефон


| Размер на единица | 204*334*126 мм (В*Ш*Д) |
| Размер на кашона | 200*300*440 мм (В*Ш*Д) |
| Опаковъчни материали | Перлен памук, кашон |
| Нетно тегло | 6,5 кг |
| Бруто тегло | 7,5 кг |
| Порт | Шенжен, Гуангдонг | |||
| Време за изпълнение (Ако завършите плащането днес, поръчката ви ще бъде изпратена в рамките на датата на доставка.) | Количество (комплекти) | 1 | 2-500 | >500 |
| Прогн. Време (дни) | 2 | 25 | По договаряне | |

Партньори за сътрудничество
Аналогов индустриален взривозащитен-телефон


Като надежден доставчик на различни видове индустриални телефони, ние споделяме оборудването и системите с различни клиенти и потребители по целия свят.
Професионалното обслужване и отличното качество ни направихасе радват на репутацията в повече от 80 страни, включително САЩ, Китай, Тайланд, Малайзия, Турция, Израел, Гърция, Испания, Франция, Обединеното кралство, Дания, Южна Африка, Австралия, Мексико, Колумбия, Чили и др.

Нашата компания
Аналогов индустриален взривозащитен-телефон


J&R е един от най-професионалните производители на телефони за спешни повиквания, индустриални телефони, взрив{0}}защитени телефони и обществени телефони в Азия.
Успешното сътрудничество с хиляди клиенти по целия свят и поддръжката на стотици проекти ни направиха надежден и популярен доставчик на индустриални телефони и телефонни аксесоари.
Нашите основни продукти включват устойчиви на атмосферни влияния телефони, взривозащитени телефони, затворнически телефони, телефони за спешни случаи, телефони за асансьори, акустични телефонни кабини и телефонни комплекти.

ЧЗВ
Аналогов индустриален взривозащитен-телефон

В: Имате ли лимит на MOQ?
A: Ниска MOQ, наличен е 1 бр
Q: Мога ли да получа примерна поръчка?
A:Да, приветстваме поръчка на проби за тестване и проверка на качеството. Смесените проби са приемливи.
Q: Какво ще кажете за времето за изпълнение?
A:Обикновено в рамките на 2-5 работни дни. Разполагаме с материали на склад за повечето горещо продавани продукти. Времето за масово производство изисква 2-4 седмици за количество за поръчка над 100 единици.
В: Какъв е стандартът за качество на вашите продукти?
A:CE, FCC, RoHS, одобрен сертификат ISO9001:2015. Всички материали са висок клас и нови. Със строгото качество,всеки телефон да бъде щателно тестван, преди да напусне фабриката.
Q: Добре ли е да отпечатам логото си върху продуктите?
A:да Моля, информирайте ни официално преди нашето производство и потвърдете дизайна първо въз основа на нашата проба.
В: Можете ли да произведете продукт в цвят по мой избор?
A: Да, можем да произвеждаме продукти в различни цветове, но може да има минимални количества или приложими допълнителни такси.
Въпрос: Предоставяте ли услуга за инсталиране?
A: Не, ние не инсталираме продукти, но те са много лесни за инсталиране, моля свържете се с нас, ако не сте сигурни.
В: Кога мога да получа вашата оферта?
A: В рамките на 12 часа
Въпрос: Как мога да ви платя?
A: Много удобни методи за избор: Paypal, T/T, L/C.

Популярни тагове: аналогов промишлен взрив{0}}защитен телефон, Китай, производители, доставчици, фабрика, компания, марки, купуване, най-добро, високо-качество, продукти
Изпрати запитване
Може да харесаш също
-

Гореща линия Взривозащитен-телефон VoIP
-

IP67 Автоматично{1}}набиране-Взривозащитен VoIP телефон
-

Аналогов EX телефон за бързо-набиране за индустрията
-

Взривозащитен радиоразпръскващ телефон за индустрият...
-

Взривозащитен телефон с автоматично-набиране JREX103...
-

Взривозащитен VoIP телефон ATEX сертифициран телефон...




